Läti pealinna Riiga sõita soovinud Jaapani turist
sattus eksituse tõttu hoopis Kohtla-Järvele.
Eile õhtul helistas Ida politseiprefektuuri juhtimiskeskusesse naisterahvas, kes teatas, et Kohtla-Järvel on eksinud turist, kellest helistanu aru ei saanud, kirjutas postimees.ee.
Jaapanlane kõneles vaid jaapani ja inglise keelt, kuid naine ei osanud kumbagi keelt ja palus appi politsei, kes selgitas välja, et eksinud turist oli soovinud sõita Tallinnast Riiga.
Tuli välja, et jaapanlane oli istunud vale bussi peale ja Kohtla-Järvele jõudnud. Politsei otsis turistile möödunud ööks ööbimiskoha ja suunas ta hommikul järgmise Riia bussi peale.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kandideeri ise või anna teada ägedast logistikateost: kandidaate saab esitada oktoobri lõpuni!
Igasügisest traditsiooni järgides valib Äripäeva Logistikauudised juba 24. korda välja aasta parima logistikasaavutuse: esita kandidaat konkursile Aasta Logistikategu 2025!