Austraalia ametnikud on meessoost liiklushuligaanide ohjeldamiseks võtnud kasutusele uue strateegia.
Äärmuslike meetmete kasutuselvõtu tingis asjaolu, et aasta-aastalt on selles riigis kasvanud surmaga lõppenud liiklusõnnetuste arv, vahendas postimees.ee.
Nüüd on ametkonnad lasknud käiku reklaamid, kus mainitakse üsna otse, et liiklushuligaanidel on tavaliselt väike peenis.
Ühes telereklaamis on näha, kus kihutajast noormeest naistekarjast läbi läheb ja naised näitavad üksteisele pärast seda muiates väikest sõrme.
Suurte maanteede äärde on aga püstitatud liiklusturvalisuse eest vastutava ameti reklaamid, kus liiklushuligaanidele pakutakse tasuta kondoome, mis oma suuruselt on üliväiksed.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele