• 20.06.07, 14:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Saarte Liinide töö Kuressaare sadamas viibib

Märtsis Kuressaare sadama haldaja konkursi võitnud AS Saarte Liinid pole ikka veel saanud majandus- ja kommunikatsiooniministri luba sadama opereerimiseks.
Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi avalike suhete osakonna nõunik Allan Kasesalu ütles Oma Saarele, et ministeerium kaardistab praegu üle-eestilist olukorda, et selgitada välja, millised teised kohalikele omavalitsustele kuuluvad sadamad on täna samasuguste raskuste ees.
"Mingit tegevust enne Kuressaare sadamas ei toimu, kui on teiste sadamate vajadused ära kaardistatud ja selle põhjal otsustatakse, mis saab edasi. Riik ei saa teha ühele sadamale eelistust, kõiki sadamaid tuleb käsitleda võrdselt," vahendas Oma Saar Kasesalu sõnu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele