Seoses ettenägematult suurte
liiklusummikute tekkimisega Tallinna liikluses Volkswagen Linnaringi
rallivõistlust Laagna teele järgmisel aastal enam ei lubata, teatas linna
pressiteenistus.
Tallinna Transpordiameti juhi Andres Harjo sõnul tõi rallivõistlus "Volkswagen Linnaring 2007" kaasa ettenägematult suured liiklusummikud. "Tegime vea, et võistluse linna lubasime ja transpordiameti kooskõlastuse sellele ettevõtmisele andsime. Järgmisel aastal oleme kindlasti targemad ja taolisi kooskõlastusi, mis linna liiklust suurel määral häirida võivad, enam ei anna."
Tekkinud liiklusolukorra leevendamiseks on alates tänasest ajutiselt liiklusreguleerijad Russalka ristmikul. Samuti on Narva maanteel linnast väljuval sõidusuunal avatud taas kolm sõidurada.
"Tänane ebameeldiv kogemus viitab vajadusele edaspidi rohkem tunnetada riski piire suurürituste korraldamisel ja kooskõlastamisel ning arutada neid eelnevalt ka suuremas ringis ja linna tippjuhtidega," lisas Harjo.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.