Presidendi kantselei kuulutas välja riigihanke ametiauto liisimiseks kantselei direktorile Rainer Saksale. Nõutavad parameetrid tõotavad luksusklassi sõidukit.
Hanke tingimused eeldavad uueks sõidukiks ligi miljonikroonist autot, mis omadustelt ei jää presidendi omale oluliselt alla, kirjutas SL Õhtuleht.
Presidendi avalike suhete nõuniku Toomas Sildami sõnul tingib hanke korraldamise asjaolu, et praeguse sõiduki liisinguleping on kohe lõppemas.
Seni sõitis kantselei direktor ringi Volkswagen Passatiga, mille hinnaklass jäi alla 500 000 krooni. Passati kõige kallim ja võimsam mudel uue hanke nõuete järgi ei kvalifitseeru, sest auto pole piisavalt lai, kõrge ega piisava teljevahega.
Autod, mis hankes nõutavatele tehnilistele tingimustele vastaksid, jäävad praegusest sõidukist pea kaks korda kallimasse hinnaklassi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele