Saarte teedevalitsus plaanib hiljemalt
neljapäeva õhtuks avada jäätee mandri ja Muhumaa vahel.
Eilse mõõtmise kohaselt on jää Suurel väinal vajaliku paksusega - 22 cm, vahendas Eesti Päevaleht Online Meie Maa uudist.
"Usun, et erilisi probleeme ei tule ja saame jäätee valmis neljapäeva õhtuks. Võib juhtuda, et ka juba kolmapäeval," lausus Saarte Teedevalitsuse juhataja Aleksander Kollo.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.