Odavlennufirma Ryanair teatas, et 2006.
aasta neljandas kvartalis kasvas kasum 30%.
Maksujärgne kasum sel perioodil tõusis 47,7 miljoni euroni (746,5 mln kr). 2005. aasta samal perioodil oli kasum 36,8 miljonit eurot (576 mln kr), kirjutas BBC.
Kasvas ka reisijate arv. 2005. aasta sama perioodiga võrreldes oli Ryanairil reisijad 19% rohkem.
Tulemuste teatavakstegemisel ütles Ryanairi tegevjuht Michael O'Leary, et lennujaamamaksude tõstmine Ühendkuningriigist väljuvatele lendudele on justkui karistus. "Tegemist on tagasiminekuga, mis on reisijate suhtes ebaõiglane."
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.