• 23.01.07, 15:58
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ryanair vahetab e-maili tasuta piletite vastu

Euroopa suurim odavlennufirma Raynair pakub tasuta pileteid kõigile, kes saadavad Suurbritannia rahandusministrile Gordon Brownile e-maili, kus nad protestivad kõrgemate lennundusmaksude vastu.
"Kui me üldsust ei kaasa, siis tõusevad lennundusmaksud," ütles Ryanairi tegevjuht Michael O`Leary.
Bloomberg kirjutas, et Ryanair annab kampaania raames ära miljon tasuta piletit. Reisijad peavad tasuma vaid lennujaamamaksud.
Lennukompanii on kritiseerinud Briti valitsuse plaani tõsta lennundusmakse, et vähendada reostamist. Brown surus läbi seaduse, mille kohaselt tõusevad lennureisijate maksud alates 1. veebruarist kaks korda. Saadud raha kulutatakse keskkonnaprojektidele.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kogu kampaania läheb Ryanairile maksma 28 miljonit naela (644 miljonit krooni). Tasuta lennupileti soovijad saavad e-maili saata Ryanairi kodulehelt ja kohe ka pileti broneerida.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.25, 14:15
Millised on laonduse trendid täna ja tulevikus?
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele