2. jaanuar 2007
Jaga lugu:

Tallinn algatab Paekalda tänava pikenduse detailplaneeringu

Tallinna linnavalitsus algatab Paekalda tänava pikenduse detailplaneeringu koostamise, mille eesmärgiks on planeeritava Paekalda elurajoonile juurdepääsuks vajaliku tänava maa-ala piiride-ala piiride määramine.

Planeeritav maa-ala asub Lasnamäe linnaosas Paevälja asumis Narva maantee ja Maarjamäe paekalda vahelisel alal, teatas Tallinna pressiteenistus. Detailplaneeringuga on Narva maanteelt ette nähtud juurdepääs uuele elurajoonile, kuid planeeringus ei ole käsitletud juurdepääsuks vajaliku tänava rajamiseks moodustatavaid maaüksusi. Juurdepääsu rajamiseks on vajalik jagada Narva mnt 129a kinnistu ning moodustada lisaks üks transpordimaa sihtotstarbega maaüksus riigimaast.

Detailplaneeringu koosseisus tuleb maakorralduslikult käsitleda kogu Narva mnt 129a kinnistut pindalaga 173 938 m2 ja anda kinnistu jagamise skeem. Planeeritavast transpordimaast ülejäävate maatükkide sihtotstarvet ei ole kavas muuta ja see jääb sotsiaalmaaks.

Tallinna üldplaneeringu kohaselt on planeeritav maa-ala ette nähtud perspektiivseks elamupiirkonnaks. Narva maantee äärne ala on määratud magistraaltänavate ärivööndiks.

Jaga lugu:
LOGISTIKA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad logistikauudised igal nädalal enda postkasti.

Logistikauudised.ee toetajad:

Enimloetud
Tõnu Tramm
Tõnu TrammLogistikauudised.ee juhtTel: 52 777 80tonu@logistikauudised.ee
Lilia Roos
Lilia RoosReklaami projektijuhtTel: 585 485 10lilia.roos@aripaev.ee