Riigile kuuluva Lennuliiklusteeninduse AS-i
nõukogu otsustas firma uueks juhiks kinnitada senise asejuhi Tanel Rautitsi, kes
hakkab teenima kõrget 77 000-kroonist kuupalka, millele lisanduvad lisatasud.
Mullu üle 60 miljoni krooni kasumit teeninud eduka ettevõtte juhivahetus ei toimunud siiski intriigideta. 14 aastat firmas töötanud senise juhatuse esimehe Jaan Tamme sõnul venitas firma nõukogu uue juhi määramisega pikalt ning ta sisuliselt tõrjuti oma ametipostilt, kirjutas Eesti Päevaleht.
Kuna Tamm kandideeris seegi kord firma juhi kohale ja tema saatus otsustati alles mõni päev tagasi, ei ole mees tegelenud ka uue ameti otsimisega.
Rautits ütles, et riigisektoris on ka kõrgema palgaga juhte ning Lennuliiklusteeninduse AS-is kujuneb palk vastavalt vastutusele - lennuliikluses on kaalul inimeste elud.
Uuest aastast ametisse asuvasse Lennuliiklusteeninduse AS-i uude juhatusse kuuluvad lisaks Rautitsile Marko Otsing ja uue juhatuse liikmena Mati Tarlap, senine firma osakonnajuhataja.
Seotud lood
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.