Saaremaa Laevakompaniile kuuluv saare ja mandri vahel ühendust pidav parvlaev Regula rammis reede õhtul tugeva tuule tõttu kairajatist, inimesed vigastada ei saanud, kirjutas saarlane.ee.
Õnnetus juhtus kella 21 ajal Virtsu sadamas, kus tugeva tuule tõttu vastu kairajatist vajunud parvlaeva kere sai vigastusi ning võeti liinilt maha.
Saaremaa Laevakompanii juhatuse esimees Tõnis Rihvki sõnul asendas Regulat koheselt parvlaev Ofelia ning reisid püsisid graafikus. Laupäeval asendas Regulat parvlaev Koguva. Kuna Regulal tõsiseid vigastusi polnud, sõitis ta pühapäeval liinil teise laevana ja reisijate vähesuse tõttu sai Koguva meeskond puhkepäeva.
Regula laev läheb remonti esmaspäeval, keevitustööd peaksid saama tehtud kolme kuni nelja päevaga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele