• 09.12.06, 12:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Easyjet tõrjus Estonian Airi kõrvale

Võitlus Tallinn-Berliini lennuliini pärast Estonian Airi ja Easyjeti vahel lõppes odavlennufirma võiduga.
Viimane Estonian Airi lend Berliini tuleb 8. jaanuaril, rohkem lennufirma sel liinil klientide vähesuse tõttu ei lenda, vahendas postimees.ee.
Lennuameti peadirektori Koit Kaskeli sõnul avaldavad odavlennufirmad survet tavalennufirmadele kõikjal, sest kliente huvitab vaid hind. Odavlennufirmad teevad ent hinnaalandust absoluutselt kõige, sealhulgas ohutuse arvelt.
Lennuameti ettevalmistatud odavlennufirmade tunnuste nimekirjas on peale minimaalsete teenuste, kitsaste istmevahede ja pileti vaid internetis ostmise võimaluse ka üllatuslikke aspekte — näiteks kütuse kokkuhoid.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Et odavlennufirma oleks ohtlikum, seda siiski ei saa öelda, kinnitas Kaskel. Lennuamet viib Tallinna lennujaamas läbi pistelisi lennukite kontrolle.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele