Läti lennufirmaga airBaltic lendas tänavu
novembris 109 850 reisijat, teatas ettevõte. Seda on 25% rohkem kui mullu samal
ajal, mil teenindati 87 649 inimest.
Vastavaldatud statistika kohaselt teenindas ettevõte aasta esimese üheteistkümne kuuga 1 314 404 reisijat, s.o. 39 protsenti enam kui mullu samal perioodil. Toona oli reisijaid 944 483.
airBaltic sooritas novembris 2482 lendu, mis on eelmise aasta sama ajavahemikuga võrreldes 21 protsenti rohkem. Tänavu jaanuarist novembri lõpuni tegi airBaltic 26 664 lendu, mida on mullusest 25 protsenti enam.
Kui 2005.a. novembris oli airBalticu lendude täituvus 53 protsenti, siis sel aastal langes see ühe protsendipunkti võrra ehk 52 protsendini. Üheteistkümne kuu lõikes oli täituvus 61 protsenti, s.o. 5 protsendipunkti enam kui mullu samal perioodil.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kas oled kunagi teinud äriotsuse, tuginedes vaid kõhutundele? Tõenäoliselt küll. Ettevõtluses on intuitsioonil oma koht, kuid tänapäeva kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas võib see osutuda petlikuks. Kuidas teha vahet tundel ja tegelikkusel? Vastus peitub andmetes. Andmetark juhtimine ei ole enam pelgalt suurkorporatsioonide pärusmaa, vaid edu võti igas suuruses ettevõttele.