Linda Line otsustas ära jätta kõik esmaspäevased ja teisipäevased reisid Soome, sest Soome lahel möllab torm, kirjutas postimees.ee.
Samuti jäävad tugeva tuule tõttu ära nii Autoexpressi kell 10 toimuma pidanud sõit kui ka Nordic Jeti kell 10.15 väljuma pidanud reis.
Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituudi andmetel puhub Soome lahel lõuna-ja kagutuul 8-13, puhanguti 15-18 m/s, pärastlõunal pöördub tuul läände ja loodesse 8-13 m/s.
Laine kõrgus on 2-3, merel kuni neli meetrit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.06.26, 15:49
Rohkem kui kümme aastat ühisel teel. DHL ja Mercedes-Benz ehitavad usaldust iga saadetisega
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele