Smarten Logisticsi juhi kohalt lahkunud
Neeme Jõgi ütles, et võtab aja maha ja läheb metsa jalutama ning jahile.
"Hetkel käib põdrajaht, tahan sinna minna," kommenteeris Jõgi ning lisas, et on jahimees olnud juba 30 aastat ning viimasel ajal ongi vähe aega meelisharrastuse jaoks jäänud.
Küsimusele, kas Smarten Logisticsi juhi ametist loobumise põhjuseks võis olla erinev arusaam firma tulevikust, vastas Jõgi, et see võis nii olla, aga ta ei soovi teemat kommenteerida.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.