• 19.10.06, 16:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kullerfirma DHL: me ei kasuta Finnairi lende

Logistika- ja transpordifirmad kinnitasid, et Finnairi töötajate streik nende tööd ei mõjuta.
DHLi tegevjuht Evert Kreek ütles, et neil on oma lennuk, mis läheb Soome. "Meie kiirkullerteenuste graafikud on endised ja ajakavas muutusi ei ole. Me ei kasuta Finnairi lende," märkis Kreek. Ta lisas, et nende teenindusvõrk on täieliku kontrolli all ning ei sõltuta korporatiivsetest firmadest.
Ka TNT Eesti tegevjuht Asko Talu ütles, et nende firmal on oma kaubalennuk ning, et Finnairi töötajate streik nende tegevusele mõju ei avaldada. "Me ei kasuta liinilennukeid," lisas Talu.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.25, 14:15
Millised on laonduse trendid täna ja tulevikus?
Laonduse arengut suunavad mitmed megatrendid, nagu tehnoloogia areng, globaliseerumine, keskkonnasäästlikkus, rahvastiku vananemine ja väärtushinnangute muutumine. Need trendid toovad kaasa vajaduse digitaliseerimise ja automatiseerimise järele, rohetehnoloogiate integreerimise ning töötajate oskuste arendamise vastavalt muutuvatele nõudmistele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele