Septembris müüdi Eestis uutest autodest
taas enim Toyotaid, 342 uut autot leidis kuuga omaniku. Eelmise aasta
septembriga võrreldes kasvas Toyotate müük 71 protsenti, teatas AMTEL.
Teisel kohal oli müügitabelis Honda, müüdi 187 sõidukit ning müük eelmise aasta sama kuuga võrreldes kasvas 117 protsenti.
Kolmandal kohal oli Volkswagen ja sõidukeid müüdi septembris 165, kasv eelmise aasta sama kuuga oli 15 protsenti. Kordades kasvas septembris enim Saabide müük. Kui eelmise aasta septembris müüdi 4 Saabi, siis tänavu 13.
Seotud lood
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.