• 01.12.20, 14:10

TOP 100 - Eesti edukaim ettevõte tuleb logistikasektorist

Eesti eelmise aasta kõige edukamate ettevõtete edetabeli esikohal platseerus Muugal ja sillamäel terminale omav laadungikäitleja DBT AS, teise koha ettevõte on logistikaga samuti vägagi otseselt seotud.
DBT-l on terminalid nii Muugal kui ka Sillamäel.
  • DBT-l on terminalid nii Muugal kui ka Sillamäel.
  • Foto: DBT AS
AS DBT osutus konkurentsitult ka harjumaa edukaimaks ettevõtjaks, kes suutis 65,4 miljoni euro suuruse müügituluga teenida 24,1 miljonit eurot kasumit. Võrreldes aasta varasemaga suurendas DBT kasumit peaaegu kolm korda.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele