Tallinna linn ei saa praegu seadusest lähtuvalt kergliikurite parkimise eest küsida tasu ega piirata nende arvu, mille tõttu võib nende parkimise probleem hakata süvenema, rääkis Tallinna transpordi valdkonna abilinnapea Kristjan Järvan.

- Tallinna abilinnapea Kristjan Järvan tahab renditõuksifirmadele kehtestada selgemad reeglid.
- Foto: Andras Kralla
“Me näeme, kuidas tõukerataste arv ületab oluliselt sõidunõudluse arvu. Need seisavad päevi täpselt samas kohas, keegi neid ei kasuta ja sisuliselt kasutavad ettevõtted ära seaduslünka, et oma ettevõttele teha reklaami,” rääkis Järvan Äripäev raadio hommikuprogrammis.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Suvi on aeg, mil paljudel ettevõtetel on kõrghooaeg – klientide huvi kasvab, hooajalised tooted ja teenused on populaarsed ning laienemisplaanid saavad hoogu juurde.