• 24.04.23, 12:12

If Kindlustus: hinnatõusul on mitu põhjust

Kindlustuse hinda on oluliselt mõjutanud inflatsioon, elukeskkond ja inimeste käitumisharjumused, rääkis If Kindlustuse Balti erakliendiüksuse kliendikogemusjuht Indrek Puhm.
If Kindlustus: hinnatõusul on mitu põhjust
  • Foto: Liis Treimann
Koroona ajal vähenesid liikluskindlustuse hinnad tunduvalt, kuna liikumist oli ka mõnevõrra vähem, sõnas Puhm Äripäeva raadio hommikuprogrammis. „Pärast inimeste taas alanud suuremat liikumist on ka õnnetusi enam olnud.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.11.25, 15:43
Millist ladu finantsjuht eelarvesse tahab?
Eesti ettevõtted kaotavad igal aastal tuhandeid eurosid lihtsalt seetõttu, et nende ladudes seisab tühja õhku. Samal ajal on tehnoloogia ja targad laolahendused jõudnud sinnamaani, et iga kuupmeetri saab päriselt teenima panna. Laomaailma tegevjuht Ruth Selirand ja tootemeeskonna juht Joel Joa ütlevad otse: nutikas ladu ei ole kulu, vaid kasumit kasvatav süsteem, kus tööjõudu kulub vähem, varud liiguvad kiiremini ja iga otsus põhineb andmetel, mitte kõhutundel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele