• 30.08.22, 11:12

Elroni juht: olukord eelarvega on osutunud kordades kriitilisemaks

Elroni juhatuse esimees Lauri Betlem rääkis tänases Äripäeva raadio hommikuprogrammis, et tänavust eelarvet on riigifirma Elron ületamas 4 miljoniga vaatamata sellele, et eelarve koostati 25% kasvuga.
Elroni rong Balti jaamas.
  • Elroni rong Balti jaamas.
  • Foto: Andres Haabu
“Elekter, diislikütus,” loetleb Betlem riigiettevõtte jaoks märgatavalt kallinenud sisendhindu ning nimetab ka põhjuse, miks ettevõte rohelisest elektrist kallimale hinnale vaatamata loobuda ei plaani.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele