• 01.06.20, 07:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Laotehnika müüja müügitulu ja ärikasum langesid

Laotehnikat müüva Laadur OÜ müügitulu ja ärikasum langesid 2019. aastal, selgub Äripäeva Infopanka jõudnud majandusaasta aruandest.
Laadur OÜ esindab Eesti ka tõstukitootjat Yale
  • Laadur OÜ esindab Eesti ka tõstukitootjat Yale
  • Foto: Raul Mee, fotograaf
Ettevõtte sõnul jätkus aruandeaastal hooldus- ja remonditeenuse osutamine ning teenuste mahtu on plaanis hoida samal tasemel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.25, 14:27
Liikluskindlustus töömasinatele: muudetud seadus nõuab ettevõtetelt suuremat tähelepanu
Alates 1. detsembrist 2024 hakkasid kehtima liikluskindlustuse seaduse muudatused, mis laiendasid kindlustuskohustust paljudele töömasinatele. Nüüd peab ettevõte arvestama, et isegi registreerimata tõstuk või murutraktor võib vajada liikluskindlustust – sõltuvalt tema tehnilistest omadustest ja kasutusviisist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele