Tallinna First Northi alternatiivturul kauplev ELMO Rent kaasas rahvusvahelise haardega kasvukapitalifondilt ja teistelt investoritelt kokku kuni 2,6 miljonit eurot, mis hõlmab endas nii laene kui konverteeritavaid võlakirju.
"Nüüd saame lõpuni viia tehnoloogia ja lühirendiäride viimise tütarfirmadesse, et tuua pardale ka järgmised spetsiifilisema fookusega investorid,“ räägib Elmo asutaja ja tegevjuht Enn Laansoo Jr.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.08.26, 12:12
Robot, mis eile näis hirmkallis, võib aidata juba täna raha säästa
Veel mõni aasta tagasi võis lao automatiseerimise mõte sama kiirelt lõppeda, sest Exceli tabel värvis investeeringu uhkelt punaseks. Praegu on robotid odavamad, elektritõstukid võimekamad ja akutehnoloogia teinud suure hüppe. Just seepärast tasuks vanad arvutused uuesti lahti võtta – see, mis viis aastat tagasi tundus kättesaamatu, kulukas või keeruline, võib nüüd olla täiesti mõistlik lahendus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele