Kliimaministeerium eraldab Euroopa Liidu toel Tallinnale ligi 20 miljonit eurot, et rajada uus trammitee Pelguranda. Koos linna omapanusega ulatub investeering enam kui 28 miljoni euroni.

- Tulevikus hakkab tramm sõitma ka Pelguranda.
- Foto: Raul Mee
„Pelguranna uus trammiliin parandab oluliselt kohalike elanike liikumisvõimalusi ja aitab kaasa keskkonnasõbraliku linnaruumi arengule. Lisaks trammiteedele investeerime Euroopa Liidu toel ka jalgrattateede ja ühistranspordisõlme arendamisse. Eesmärk on, et Eesti suurima liikluskoormusega linnas oleks rohkem võimalusi säästvaks liikumiseks,“ sõnas taristuminister Vladimir Svet.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.