• 05.11.24, 11:17

Trollide hankele on esitanud pakkumise kaks suurtootjat

Suve teises pooles väljakuulutatud trollide hankele on esitatud kaks pakkumist juhtivatelt rahvusvahelistelt tootjatelt Solariselt ja Škodalt, teatab Tallinna Linnatransport (TLT).
Škoda troll
  • Škoda troll
  • Foto: TLT
Hange hõlmab kokku ​ 40 uue trolli tarnimist optsiooniga tellida juurde veel 30 trolli. Sõidukeid hangitakse eesmärgiga uuendada ja täiustada Tallinna trolliparki, et pakkuda linlastele veelgi mugavamat ja keskkonnasõbralikumat ühistransporti. Uued trollid põhinevad kaasaegsel tehnoloogial, mis võimaldab sõita osa vahemaad kontaktliinivabalt, pakkudes suuremat paindlikkust ja töökindlust. Järgmisena kontrollitakse pakkumisi ning pärast kvalifitseerimist avaneb võimalus sõlmida leping parima pakkujaga. Esimesed uued trolli d loodetakse tuua Tallinna tänavatele 2025. aasta viimases kvartalis.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele