• 17.07.24, 13:55

EL investeerib 7 miljardit eurot transporditaristusse

Euroopa Komisjon on välja valinud 134 projekti, mis saavad Euroopa ühendamise rahastust kokku üle 7 miljardi euro toetust. Sadu miljoneid euroraha tuleb ka Eestisse.
Eestist saab toetust Rail Balticu raudteetrassi ehitus.
  • Eestist saab toetust Rail Balticu raudteetrassi ehitus.
  • Foto: Liis Treimann
Tegemist on praeguse Euroopa ühendamise rahastu transpordiprogrammi seni suurima projektikonkursiga. Ligikaudu 83% rahalisest toetusest läheb projektidele, millega täidetakse ELi kliimaeesmärke ning parandatakse ja ajakohastatakseüleeuroopalise transpordivõrgu (TEN-T) raudteede, siseveeteede ja mereteede võrgustikku.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 15:55
Vito Tourer proovisõidul: mitmeotstarbeline sõiduk tööks ja pikemateks sõitudeks
Kuidagi on läinud nii, et juba aegade algusest alates on maailma loodud väga erinevaid inimesi. Kõigil omad soovid, eelistused ja vajadused. Mõnele meeldivad suured sedaanid, teistele aga väledad sportautod, kolmandad janunevad jalustrabava luksuse järele. Nimekiri võiks kujuneda lõpmatuks. Mina olen aga paadunud busside, mahtuniversaalide ja „pirukate“ fänn, kirjutab autohuviline Väino Laisaar.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele