• 20.06.24, 11:00

Euroopa uute sõiduautode turg pööras mais taas langusse

Euroopa uute sõiduautode müük tegi pärast aprillis toimunud väikest tõusu maikuus taas läbi kerge languse, teatab AMTEL.
Elektriautode müüginumbrid mais vähenesid, samas kui hübriidautode omad tõusid.
  • Elektriautode müüginumbrid mais vähenesid, samas kui hübriidautode omad tõusid.
  • Foto: Scanpix
Euroopa Liidu riikides müüdi mais 911 967 uut sõiduautot, mis jäi eelmise aasta maikuu tulemusele alla 3%. Tänavu on viie kuuga kokku müüdud Euroopa Liidu riikides veidi üle 4,5 miljoni uue sõiduauto, mis ületab möödunud aasta sama perioodi tulemuse 4,6%.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.02.26, 15:03
Laopindu justkui jagub, kuid alla 100m² suuruse lao leidmine on endiselt väljakutse?
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele