• 08.05.24, 11:14

Koolivaheaeg suurendas lennureisijate arvu

Aprillis teenindati Tallinna lennujaamas 298 000 reisijat, mis on läbi aegade suurima reisijate arvuga aprillikuu. Võrreldes eelmise aasta aprilliga kasvas reisijate arv 28%.
Koolivaheaeg meelitas rohkem lendama.
  • Koolivaheaeg meelitas rohkem lendama.
  • Foto: Cärol-Liis Metsla
Kasvu peamiseks põhjuseks olid lisandunud lennuvõimalused: uute liinide ja lisalendude näol tõid lennufirmad võrreldes mullusega turule 33% enam istekohti. Nõudluse püsimist toetas kevadine koolivaheaeg.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele