Veho uue esinduse hoonele Tooma äripargis asetati nurgakivi

Kaamos Kinnisvara ASi ja Mercedes-Benz müügi- ja teenindusettevõte Veho ASi koostöös asetati Tooma äripargis rajatava uue kommertssõidukite esinduse hoonele nurgakivi ning ehitusplatsil peeti ka sarikapidu. Ehitus algas jaanuaris ja hoone valmib 2024. aasta lõpuks.
Veho uue esinduse ehitus Lasnamäel.
  • Veho uue esinduse ehitus Lasnamäel.
  • Foto: Gerli Tooming
Tallinnas Lasnamäe linnaosas arendatavas Tooma äripargis valmib aasta lõpus Mercedes-Benzi müügi- ja teenindusettevõtte Veho uus energiasõltumatu ja keskkonnasäästlik kommertssõidukite esindus, mis rajatakse koostöös arendajaga Kaamos Kinnisvara ning kuhu koondub Veho Mercedes-Benzi veokite, busside ja kaubikute müük ja hooldus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele