Rahvusvaheline Mereorganisatsioon alustab Eesti merenduse auditit

15.–22. aprillini hindavad Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO) eksperdid Eesti riigi tegevust merendusvaldkonna korraldamisel vastavalt rahvusvahelistele regulatsioonidele.
Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni ekspertidel on plaanis külastada ka Muuga sadamat.
  • Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni ekspertidel on plaanis külastada ka Muuga sadamat.
  • Foto: Andras Kralla
Auditiga hinnatakse, kuidas Eesti täidab välislepingutega võetud kohustusi, sealhulgas neid, mis puudutavad meresõidu ohutust, turvalisust, merereostuse vältimist ja sellele reageerimist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.26, 12:55
Kas teadsite, et tõstukid ja laadurid vajavad liikluskindlustust ka kinnisel territooriumil
Liikluskindlustus on kohustuslik ka paljudele sellistele töömasinatele, millel puudub kohustus liiklusregistris registreerimiseks. See puudutab otseselt logistika- ja laondussektorit, kus igapäevaselt kasutatakse tõstukeid, laadureid ja muud liikuvat tehnikat. Sageli arvatakse ekslikult, et eravalduses kasutatav masin liikluskindlustust ei vaja, kuid tegelikkuses võib selle puudumine tuua kaasa märkimisväärse kulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele