Tondi piirkonna trammiliiklus seiskub, taasavatakse alles augustis
Reedel, 15. märtsil algavad taas Tondi raudteeülesõidu rekonstrueerimise ehitustööd, millega seoses suletakse ka kuni 1. augustini Tondi trammide lõppjaam.
Trammide 3 ja 4 marsruuti lühendatakse sel ajal Vana-Lõuna peatuseni. Trammid 1, 2 ja 5 jätkavad tavapärasel liikumisteel kuni 3. maini. Tondi raudteeülesõidu ehitustöödega seoses toimuvad ka freesimis- ja asfalteerimistööd Kotka tänaval.
Tallinna kesklinnas jätkuvad Vanasadama trammitee ehitustööd, mis toob kaasa liikluskorralduse muudatusi linnahalli ristmiku ja Ahtri tänava ümbruses. Kriitilistel ristmikel korraldavad liiklust reguleerijad. Mitmed bussiliinid on suunatud ümbersõidule, trammiliinid nr 1, 2 ja 5 sõidavad tavapäraselt kuni 3. mai õhtuni.
Vanasadama trammitee rajamise käigus uueneva Tallinna Laikmaa tänava linnaruumiline lahendus näeb ette tasakaalustatud liikuvuskeskkonna, rohelisema ilme ja mugava ühistransporditaristu loomise.
Kliimaminister Kristen Michal kinnitas transpordivaldkonna tulemusaruande, mis käsitleb transpordipoliitika pikaajalisi eesmärke ja nende täitmist 2022. aastal. Ministri sõnul on transpordivaldkonna peamine eesmärk luua kvaliteetsed ja keskkonnasäästlikumad ühendused.
Distantsi hoidev püsikiirusehoidja on Saksamaa kiirteel seatud 140 km/h peale, noored motohuvilised sisustavad oma aega nutitelefonides ning kahetonnises järelhaagises veerevad kaasa krossitsiklid koos vajaliku varustusega. Õige pea on Prantsusmaal, Romagnes algamas juuniorite motokrossi maailmameistrivõistlused.