• 21.11.23, 10:17

Eestis müüakse uusi autosid vaevalisemalt kui mujal Euroopas

Uute sõiduautode müük Euroopa Liidu riikides tervikuna kasvas jõuliselt ka oktoobris. Eestis müüakse uusi autosid leigemalt, selgub pressiteatest.
Elektriautod ja hübriidid leiavad aina rohkem ostuhuvilisi.
  • Elektriautod ja hübriidid leiavad aina rohkem ostuhuvilisi.
  • Foto: Liis Treimann
AMTEL ehk Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liit täpsustas, et Euroopa Liidu riikides müüdi oktoobris 855 484 uut sõiduautot, mis ületas eelmise aasta oktoobrikuu müügitulemuse 14,6%. Kokku on tänavu Euroopa Liidu riikides tarbijad ostnud ligi 8,8 miljonit uut sõiduautot ehk 16,7% enam kui möödunud aasta sama perioodi jooksul.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 08:58
Nutikas ja maksuvaba valik kauba vedamiseks
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele