• 20.07.23, 10:42

Poole aasta jooksul on toimunud seitse raudteeõnnetust

2023. aasta esimeses pooles toimus kokku seitse raudteeõnnetust, millest neli olid mootorsõiduki ja rongi kokkupõrked raudteeülesõidukohtadel, viga sai kaks inimest, teatab tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve amet (TTJA).
Kõige ohtlikumad on raudteeülesõidukohad.
  • Kõige ohtlikumad on raudteeülesõidukohad.
  • Foto: Raul Mee
„Enamik raudteega seotud õnnetusi juhtub raudteeületuskohtadel ning mõjuvaks põhjuseks on tähelepanematus ning ebaõige sõidukiiruse valimine, mis ei ole võimaldanud veenduda raudtee ületamise ohutuses,“ ütles TTJA pressiteates ehitus- ja raudteeosakonna juhataja Priit Pallu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele