Tallinna lennujaamas hakkab lennundusjulgestust G4S Eesti kõrval pakkuma Forus

Forus hakkab lepingu jõustumisel pakkuma Tallinna lennujaamale teenust, mille hulka kuulub patrullteenus lennujaamas, pääslate mehitamine ja nende teenuste tegevust korraldava juhtimiskeskuse töö. Tegemist on ettevõtte ajaloo ühe mahukaima ja olulisema hankelepinguga.
Tallinna lennujaam
  • Tallinna lennujaam
  • Foto: Andras Kralla
Tallinna lennujaam viis esmakordselt läbi lennundusjulgestuse teenuse hanke kahes osas. Forus tegi ühele neist parima pakkumise ning alates detsembrist 2023 saab Foruse kohustuseks patrullida lennujaama territooriumil (sealhulgas trammiterminalis) ning kontrollida läbi pääslate lennujaama tööle saabuvaid inimesi ja sõidukeid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.03.26, 11:13
Eesti teedeehitajatele ja jäätmekäitlejatele avaneb ligipääs Euroopa tipptehnikale
Eestis ja mujal Baltikumis on suurenenud nõudlus vastupidavate ja kõrge töökindlusega veolahenduste järele, eriti teedeehituses ja suurtes infrastruktuuriprojektides, kus tehnika peab taluma äärmuslikke töötingimusi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele