• 23.03.23, 16:05

Uuring: Eesti on maailma sajas merenduskeskus 15 000 seas

Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis tutvustati täna uuringut, mis käsitles siinse laevandussektori konkurentsivõimet. Eesti paigutati maailma 15 000 merenduskeskuse hulgas sajandale kohale.
Muuga sadam.
  • Muuga sadam.
  • Foto: Andras Kralla
„Kõrge koht tabelis on positiivne ja näitab, et oleme teinud merendusvaldkonna arendamisel õigeid valikuid. Samas toob aruanne välja ka mitmeid valdkondi, kus tuleb veel tööd teha – eelkõige laevanduse konkurentsieelise suurendamine ja laevade riigilipu alla toomine, aga ka siinse meretööstuse arendamine,” sõnas kantsler Ahti Kuningas ministeeriumi pressiteates.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 08:58
Nutikas ja maksuvaba valik kauba vedamiseks
2025. aastal jõustuv mootorsõidukimaks sunnib paljusid ettevõtteid oma autoparki ümber hindama ning otsima uusi, kuluefektiivsemaid lahendusi. Üheks praktiliseks alternatiiviks on Eesti haagisetootja Brentex OÜ haagised, mis on täiustunud platvormhaagiste seeriaga. Uus platvormhaagiste seeria ühendab endas tugeva konstruktsiooni, nutika disaini ja põhjamaade tingimustele vastava vastupidavuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele