Seoses raudtee remonttöödega muutub alates esmaspäevast, 27. märtsist Elroni rongide sõiduplaan. Muudatused puudutavad eelkõige ida ja kagu suuna ronge ning vähesel määral ka Tallinna–Pääsküla liini.
Remonttööd mõjutavad eelkõige kagu ja ida suunal sõitvaid ronge.
Foto: Raul_Mee
„Eesti Raudtee alustab taas remonttöödega Tapa ja Aegviidu vahel, mistõttu suletakse sellel lõigul kahest teest üks. Seetõttu tuleb oluliselt muuta ka rongide liiklusgraafikut,“ sõnas Elroni müügijuht Ronnie Kongo.
Alates 1. detsembrist 2024 hakkasid kehtima liikluskindlustuse seaduse muudatused, mis laiendasid kindlustuskohustust paljudele töömasinatele. Nüüd peab ettevõte arvestama, et isegi registreerimata tõstuk või murutraktor võib vajada liikluskindlustust – sõltuvalt tema tehnilistest omadustest ja kasutusviisist.