Võõrriigi raha eest Katari vahet lennanud Euroopa Liidu transpordipealiku Henrik Hololei pea kohale koguneb üha enam kuumi süsi, nüüd on ka Euroopa Komisjon pidanud vajalikuks sisejuurdlus välja kuulutada.
Euroopa Komisjoni liikuvuse ja transpordi peadirektoraadi juht Henrik Hololei.
  • Euroopa Komisjoni liikuvuse ja transpordi peadirektoraadi juht Henrik Hololei.
  • Foto: Andras Kralla
Euroopa Komisjon kinnitas esmaspäeval, et on alustatud juurdlust seoses Hololei reisidega Katarisse, mille eest maksis kolmas osapool (Katar), kuid kus Hololei enda hinnangul ei olnud huvide konflikti tekkinud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele