• 14.02.23, 11:33

Taristuehituse liidu kampaania kutsub teedevõrku paremaks tegema

Eelmisel nädalal linnaruumi ilmunud #TEEMIDATAHAD üleskutse näol on tegemist Eesti Taristuehituse Liidu kampaaniaga, mille abil soovitakse juhtida tähelepanu Eesti teede olukorrale nii linnas kui ka linnade vahel ja kutsutakse kõiki üles esitama oma ettepanekuid teedevõrgu paremaks muutmiseks.
Kampaaniaplakat Tallinnas,
  • Kampaaniaplakat Tallinnas,
  • Foto: Eesti Taristuehituse Liit
“Teedeehitus on viimastel aastatel muutunud valitsuse peamiseks kokkuhoiu kohaks. Remondivõlg on juba üle 4 miljardi euro, eelarve kahaneb lähiaastatel veelgi ning pikka plaani teedevõrgu arendamisel ei ole. Kuid sellega hoiame me kokku ennekõike inimeste ohutuselt, meie majanduse konkurentsivõimelt, linnaruumi sõbralikkuselt ja julgeolekult,” ütles Eesti Taristuehituse Liidu tegevjuht Tarmo Trei.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.03.26, 10:21
Moodne ladu on kliendi lähedal ning valmis kiireteks muutusteks
Laonduses toimuvad muutused ei käi ammu väikeste sammudega, vaid areng on hoogne ja igapäevane. Kui veel hiljuti tähendas automatiseerimine peamiselt roboteid, siis nüüd räägitakse üha enam sellest, kuidas kogu ladu tervikuna targemaks muuta. Tehisintellekt, andmepõhine juhtimine ja väiksemad, kliendile lähemal asuvad laokeskused on suund, kuhu ollakse teel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele