Flybe tundub mõlemale atraktiivne, sest sellele kuulub Suurbritannia suurima lennukoormusega Londoni Heathrow’ lennujaamas seitse sloti, Amsterdami Schipoli lennujaamas viis õhkutõusmise-maandumise sloti. Schipoli lennujaam on Euroopa üks hube, pealegi on lennujaam teatanud, et plaanib alates tänavu novembrist limiteerida aastast lendude arvu 440 000ni.
Lennufirma Ryanair on otsustanud sulgeda märtsi lõpust Tallinnast seitse lennuliini, kaheksa sihtkohta jäävad alles. Äralangevatele sihtkohtadele otsib Tallinna Lennujaam alternatiivseid vedajaid.
Iiri odavlennufirma Ryanair teatas, et ei ava sel suvehooajal Vilniusest kaht lennuliini ning kärbib 11 liini väljumisi, vahendab Leedu majandusleht Verslo Žinios.
Raskete esemete tõstmine on paljudes töökohtades igapäevane osa tööst. Selleks, et vältida keha ülekoormamist ja vigastusi, on oluline kasutada õigeid tõstmisvõtteid.