Eesti üks suurimaid teedeehitus- ja korrashoiu ettevõtteid Verston investeeris möödunud aastal uude hooldus- ja ehitustehnikasse ligi 9 miljonit eurot.

- Verstoni uued teehooldusmasinad.
Talvise teehoolde perioodi alguseks saabusid Verstoni piirkonnakeskustesse üle Eesti 19 kõige moodsamat Scania ja Volvo hooldeautot. Masinaparki lisandus ka 15 uut John Deere traktorit, efektiivsemaks lumekoristuseks soetati 360 000 euro eest uusi sahkasid ja suveks 900 000 euro väärtuses niiduseadmeid, teatab ettevõte.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.