Xfly sai vabad käed opereerida Taanis suuremate lennukitega
Nordic Aviation Group AS-i kuuluv lennufirma Xfly saavutas koostöös rahvusvahelise tööjõurendi ettevõtte PAS Aviatoniga uue kokkuleppe Taani ametiühinguga FPU (Flight Personnel Union) reaktiivlennukite opereerimiseks Taanis.
Eesti riikliku lennufirma juht Jan Palmer ütles, et Nordic Aviation Group lisab alates selle aasta aprillist oma lennukiparki lisaks kolm Airbus 320neo lennukit.
Autor: Liis Treimann
Xfly omas Taanis varasemalt kokkulepet väiksemate, ATR72 turbopropellerlennukite osas, kuid nüüd on uksed lahti ka suuremate lennukite käitamiseks sealsel turul, teatab ettevõte.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Logistikauudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.