• 24.11.22, 08:46

Tallink sõlmis Tallinna Sadamaga salaleppe ja sai riigifirmalt kingiks miljoneid

Börsifirma Tallink Grupp sai aastate jooksul riigile kuuluvalt Tallinna Sadamalt sadamatasude erikokkuleppe järgi miljonite eurode eest soodustusi, teistele reisijaid vedavatele konkurentidele tuleb selline ebavõrdne kohtlemine praegu suure üllatusena.
Tallinkil ja Tallinna Sadamal olid esimesele soodsad diilid.
  • Tallinkil ja Tallinna Sadamal olid esimesele soodsad diilid.
  • Foto: Andras Kralla
Seni avalikkuse eest varjus olnud info seab hoopis teise valgusesse ka liiga kõrgete sadamatasude tõttu Tallinki 2021. aastal Tallinna Sadama vastu esitatud hagi. Tallink leidis esitatud nõudes, et aastate 2016-2020 eest peaks riigiettevõtte hüvitama neile ligi 21 miljonit eurot. Vaidlus päädis selle aasta alguses sõlmitud kohtuliku kompromissiga edaspidises tasu vähendamisest, kirjutab Äripäev.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 13:57
Raben Eesti logistikateenused vastavad kohalikele vajadustele, aga Euroopa mõõtkavas
Kui Raben Eesti alustas 2004. aastal tegevust kaheliikmelise meeskonnaga, ei osanud keegi arvata, et ettevõttest kasvab kiiresti üks tugevamaid tegijaid kohalikul transpordi- ja logistikaturul. Tänaseks on meeskond oluliselt kasvanud ning lisandunud on mitmekülgne teenusteportfell, mis võimaldab pakkuda lepingulist logistikat, siseriiklikku ja rahvusvahelist transporti, jahutatud toidukaupade logistikat, mere- ja õhutransporti ning intermodaalset transporti läbi ettevõtte filiaalide erinevates riikides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele