• 02.09.22, 13:19

Euroopa tuntud laotehnikatootjad osalevad Moskvas CeMATi messil, üks suisa „poolsalaja“

Venemaa suurim laotehnikamess CeMAT toimub tänavu septembris nagu sõda Ukrainas poleks olemaski. Üllataval kombel osalevad seal ka mitmed Euroopa suurtootjad, üks Eestiski väga tuntud kaubamärk teeb seda suisa „poolsalaja“.
Euroopa tuntud laotehnikatootjad osalevad Moskvas CeMATi messil, üks suisa „poolsalaja“
Venemaa suurim laotehnikamess CeMAT toimub 20.-22. septembril Moskvas Krokus Ekspo messikeskuses. Messil osaleb 136 ettevõtet, kellest enamus on Venemaa ja Hiina päritolu, kuid osalejate nimekirjast leiab ka näiteks maailma ühe juhtiva laotehnika tootja, Saksa päritolu SSI Shäferi ja Gonvarri Groupi kuuluva Constructor Rusi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.04.25, 11:20
Nutikas ladu loob konkurentsieelise: Nixor aitab luua täielikult automatiseeritud logistikalahenduse
Tänapäeva ärikeskkonnas, kus kiirus, täpsus ja paindlikkus määravad edu, on logistikast saanud ettevõtte konkurentsivõime tuum. Nutikas ladu pole enam pelgalt kuluefektiivne lahendus – see on strateegiline eelis, mis aitab ettevõttel eristuda, kasvada ja kiiremini reageerida turu muutustele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele