• 08.04.22, 09:59

Märtsis langus uute sõiduautode turul pidurdus

Viimastel kuudel enam kui kümneprotsendiline langus Eesti uute sõiduautode turul pidurdus märtsis oluliselt, teatas AMTEL.
Toyota juhib müügitabelit nii markide kui mudelite osas.
  • Toyota juhib müügitabelit nii markide kui mudelite osas.
  • Foto: Liis Treimann
Eestis müüdi märtsis 2058 uut sõiduautot, mis jääb eelmise aasta märtsi tulemusele alla 2,7%. Käesoleva aasta esimese kvartaliga on kokku antud klientidele üle 5191 uut sõiduautot, mida on 9,4% vähem kui mullu samal perioodil.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.12.25, 12:53
Teemaksumuudatused Euroopas, mida veofirmad teadma peaksid
Aasta 2025 tõi Euroopa teemaksusüsteemidesse mitmeid uuendusi. Järgnevatel kuudel on neid oodata veelgi - mitmed riigid uuendavad tehnoloogiat ning paljud lisavad CO₂-põhiseid tasusid veokitele, et täita ELi kliimapoliitika eesmärke. See tähendab, et maanteeveofirmad peaksid juba täna mõtlema seadmete uuendamisele ja uute reeglitega kohanemisele, et tagada vastavus nõuetele ja säästlikkusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele