Alates 21. veebruarist vähendab Tallink oma Tallinna–Helsingi liini shuttle-laevadel Star ja Megastar pardateenusena pakutava koroonaviiruse antigeenitestimise mahtu.

- Laeva asemel saab koroonatesti teha sadamaterminalis.
- Foto: Andras Kralla
Nõudlus testimisteenuse järele, mida ettevõte on seni pakkunud oma shuttle-teenust osutavate süstiklaevade kõikidel väljumistel alates 2021. aasta kevadest, on vähenenud tulenevalt riikide vaktsineerimisnäitajate tõusust, mis on omakorda tinginud ka reisipiirangute leevenemise, teatab laevafirma.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Logistikaäris on ootused lihtsad – saadetis peab jõudma õigel ajal õigesse kohta. Selle taga on aga tuhanded kilomeetrid, sajad peatused ja töövahendid, mille peale peab saama alati kindel olla. Just seepärast on DHL usaldanud Mercedes-Benzi tarbesõidukeid juba enam kui kümme aastat ning koostöö Vehoga on selle aja jooksul kujunenud oluliseks osaks ettevõtte igapäevasest tööst.