Veebruari alguses määras Transpordiamet ASle Eesti Keskkonnateenused rahatrahvi puuduliku libedusetõrje eest Tallinna ringteel, sel nädalal määras samale ettevõttele juba teise järjestikuse trahvi Tallinna Mustamäe linnaosavalitsus.

- Tänavune karm talv on olnud väljakutse kõikidele teehooldajatele, paremini saavad hakkama need, kel rohkem kogemusi.
- Foto: Andres Haabu
Reedel, 11. veebruaril toimunud tänavakoristuse kontrollreidi tulemusel määras Mustamäe Linnaosa Valitsus teehooldusfirmale Eesti Keskkonnateenused AS trahvi 3000 eurot ning andis puuduste kõrvaldamiseks aega esmaspäevani, 14. veebruarini, mil toimus järgmine kontroll.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Transpordiamet trahvib Tallinna ringteel teehooldust teinud Eesti Keskkonnateenused AS-i tegemata töö eest, mille tulemusena juhtus teisipäeval Ülejõel mitu liiklusõnnetust.
Pehme talv jättis petliku mulje, et teehooldajatel on olnud lihtne hooaeg. Kuid tavalisest rohkem on sel aastal tulnud vaeva näha kruusateede sõidetavana hoidmisega, kirjutab Ehitusuudised.
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.