Päikeseauto tiim pälvis Maroko testvõistlusel eriauhinna
Esmaspäeva õhtul naasis Marokost oma esimeselt testvõistluselt Eesti päikeseauto meeskond Solaride. Tiim tõi võistluselt kaasa väärtuslikud kogemused, Lightyeari eriauhinna tugevaima võitlusvaimu eest ja küllakutse Hollandi päikeseautode tehasesse.
Solaride'i päikeseauto Maroko teedel.
Autor: Solaride
Eestit esindanud meeskond osales päikeseautode võistlusel Solar Challenge Morocco 2021, et testida tudengite endi käe all valminud päikeseautot. Marokosse mindi autoga, mis vajas kohapeal stardijoonele saamiseks noorte inseneride pöörast pingutust. Kuid eestlaslik jonnakus tagas edu. Neljandaks päevaks oli päikeseautoga läbitud üle 700 kilomeetri, kirjeldas ettevõte pressiteates.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Logistikauudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.