• 25.10.21, 12:34

Kruiisilaevad peatusid sel hooajal Tallinnas 45 korda

2021. aastal peatusid kruiisilaevad Tallinna Vanasadamas 45 korda ning tõid meie pealinnaga tutvuma 63 164 kruiisituristi, teatas Tallinna Sadam.
Kruiisilaev Tallinna Vanasadamas selle aasta juulis.
  • Kruiisilaev Tallinna Vanasadamas selle aasta juulis.
  • Foto: Liis Treimann
Kruiisihooaeg sai alguse 2. juulil, mil Tallinna saabus TUI Cruisesi laev Mein Schiff1, sama laev oli ka viimane, mis hooaja 21. oktoobril lõpetas. Kokku peatus Tallinnas 13 erinevat kruiisilaeva.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 10:43
Nixor loob terviku, Datalogic tagab töökindluse – ladu, mis liigub tõrgeteta
Kiirus, täpsus ja töökindlus – need kolm märksõna määravad tänapäeva laotöö kvaliteedi. Kui süsteem peab töötama ööpäevaringselt, ei piisa ainult heast tarkvarast, vaid vaja on ka vastupidavat ja nutikat riistvara, mis peab vastu kõige nõudlikumas keskkonnas. Nixor aitab ettevõtetel juurutada ja hooldada Datalogicu seadmeid nii, et kogu logistikaahel, alates kauba vastuvõtust kuni väljastuseni, toimib katkestusteta ja läbipaistvalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele