Viking Line’i 2021 poolaasta müügikäive oli 71,5 miljonit eurot. Teises kvartalis suudeti müügikäivet kasvatada 107% võrreldes eelmise aastaga ja see ulatus 46,9 miljoni euroni. Ettevõtte direktorite nõukogu väljavaade on tuleviku suhtes positiivne.
Viking Line'i laev XPRS.
  • Viking Line'i laev XPRS.
  • Foto: Viking Line
Esimesel poolaastal oli Viking Line'i reisijate koguarv 538 348 (998 483). Grupi turuosa teeninduspiirkonnas oli ligikaudu 32,1% (27,0%). Viking Line'i kaubaveo maht oli 65 214 kaubaühikut (62 409). Viking Line’i osa kaubaveo turul oli ligikaudu 16,8% (17,1%). Sõiduautode turuosa oli ligikaudu 31,4% (24,1%).

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele