Veerenni ülekäik Tallinnas ehitatakse maikuu jooksul ümber ‒ sinna tuleb automaatne valgusfoori signalisatsioon ning teekatte LED-signaalriba jalakäijatele. Tegemist on esimese omataolise lahendusega Eesti Raudtee taristul, mis aitab veelgi rohkem kaasa raudteeohutuse suurendamisele.
Miti raudteeülekäiku saab Eestis uudse lahenduse.
  • Miti raudteeülekäiku saab Eestis uudse lahenduse.
  • Foto: Raul Mee
„Tänasest lähevad tööd objektil lahti. Meie soov on maikuu jooksul Veerenni raudteeülekäigu automaatikalahendus valmis ehitada ja juunis kasutusele võtta,“ kommenteeris pressiteates Eesti Raudtee investeeringute osakonna juht Maia Sokk.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.06.26, 09:58
Kaugloetavad tahhograafiandmed tõhustavad oluliselt logistikaettevõtete tööd
Transpordiettevõtete jaoks on digimeerik ehk digitahhograaf olnud aastaid eelkõige kohustuslik seade, millega kaasneb suur hulk andmeid, aruandlust ja administratiivset tööd. Tegelikult peitub samades andmetes aga võimalus muuta kogu logistika juhtimine märksa kiiremaks, täpsemaks ja kuluefektiivsemaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Logistikauudised esilehele